Ścieżka powrotu:  Start Galeria
Galeria
Zielony Szczecin (11)
Zielony Szczecin

Ta galeria jest (i zapewne długo jeszcze będzie) w budowie. Oddaje jedynie namiastkę bogactwa i różnorodności terenów zielonych w Szczecinie.

 

Ilość obrazów w kategorii: 11
Kategoria oglądana: 735 x
Zrównoważony transport miejski (16)
Zrównoważony transport miejski

Kolekcja prezentujaca nowoczesne, zrównoważone ekologicznie, rozwiazania transportowe. Zdjęcia pochodza głównie z miast europejskich. Nie zabrakło też pierwszych, nieśmiałych prób, wprowadzania takich pomysłów na terenie Szczecina. Część to jeszcze rozwiazania poniemieckie, wyprzedzajace nas o cała epokę.


 

Ilość obrazów w kategorii: 16
Kategoria oglądana: 773 x
WM Ceramika Atelier (15)
WM Ceramika Atelier

Założycielem prezentowanej pracowni jest Waldemar Marciniak, z zamiłowania artysta-ceramik, z wykształcenia historyk i filozof. Dawniej miesciła się ona na rogu Wielkopolskiej i Monte Cassino. Obecna lokalizacja to pomieszczenia kwiaciarni "Pod Żółta Róza", która artysta prowadzi wraz z małżonka.

 

Ilość obrazów w kategorii: 15
Kategoria oglądana: 2520 x
Szczecin by M. Rembas (30)
Szczecin by M. Rembas

Niezmordowany przewodnik, publicysta i wydawca Michał Rembas znowu w akcji.  A oto jego najnowsza inicjatywa. Krucjata przeciwko stopniowemu niszczeniu i dewastacji śladów  przedwojennego, niemieckiego Szczecina.

 

 

Ilość obrazów w kategorii: 30
Kategoria oglądana: 451 x
Śladami Quistorpa (23)
Śladami Quistorpa

Podróż śladami wybitnego obywatela dawnego Szczecina, przedsiębiorcy i filantropa Johanessa Quistorpa. Człowieka, który podarował miastu rozległy teren zieleni, dawniej znany pod nazwa Quistorp Park

 

Ilość obrazów w kategorii: 23
Kategoria oglądana: 220 x
Pokaż ilość 
 
Powered by Phoca Gallery

Wyszukiwarka

Template created by StudioAlfa.pl Joomla Templatki and Copywriting